נופש קסום וחלומי בונציה


ונציה היא האחת הערים היפות והמיוחדות ביותר בעולם. אחת הסיבות העיקריות להיותה מיוחדת, היא משום שהיא העיר היחידה בעולם הבנויה מעל המים. סיפורים, שירים ויצירות אומנות רבות הושפעו מהעיר היפה ביותר בעולם, מתעלות המים, מכלי השיט הצבעוניים והנדירים, מהסמטאות הצרות והסמויות מן העין, מהאוכל הנפלא – כיאה למטבח האיטלקי.

'שרי טורס' שהייתה החלוצה הראשונה לזהות את הפוטנציאל הגדול של הטיולים בפראג, פותחת לכם אפיק נופש ייחודי מפנק ועוצר נשימה, בעיר הקסומה והחלומית בעולם ונציה, בו הנכם מוזמנים לקחת חלק בנופש חוויתי, עם חווית אירוח מפנק ומדהים ויוצא מן הכלל.

מיטב בתי המלון שבחרנו עבורכם, נמצאים באיזור הגטו היהודי בעיר ובסמטאותיה הציוריים של העיר המרתקת הצופה מעל פני המים, כשמכל עבר ניבטים הנוף המיימי הייחודי. על שלל הבניינים הבנויים באדריכלות מדהימה, כיכרות קטנות וסמטאות קסומות.

'שרי טורס' מבטיחה לכם הנאה מושלמת כשלצד הפתעה הקולינרית המרשימה מהמטבחים האיטלקיים הידועים בטיבם, הכנו לכם גם הצעות לטיולים היסטוריים ומרתקים, בהם תהנו מהמגוון התיירותי הגדול והמפנק באיטליה.

כמיטב המסורת של 'שרי טורס' אנו מכינים עבורכם חבילות נופש מדהימות ומרתקות, עם חוויות אירוח ברמות שונות כשזכות הבחירה על התקציב ניתנת לכם. ובמילים פשוטות, אתם שולטים על התקציב!

אז קדימה ארזו מזוודות, הסירה לבתי המלון ממתינה על המזח ליד שדה התעופה...


המלונות שלנו
הטיול שלנו