"שרי טורס ונופש" נוסדה בשנת 1990 על ידי קבוצת אנשי עסקים דתיים. במטרה לתת לציבור הדתי- אפשרויות נופש הולמות, באוירה מתאימה ובכשרות נאותה.

'שרי טורס ונופש' ביססה לעצמה מוניטין בזכות שנים של ניסיון בתחומי החופשות והתיירות בארץ ובחו"ל ובמיוחד בתכנון חופשות כשרות באירופה.

עם לקוחותינו נמנים אלפי לקוחות מרוצים מהארץ ומחו"ל שבשום אופן אינם מוכנים להתפשר על שירות ברמה גבוהה ומסירות אין קץ בכל הקשור לחופשתם.

מחלקה מיוחדת ב'שרי טורס' מטפלת בענף תיירות הפנים, ויש לה להציע מגוון דילים במיטב בתי המלון בארץ הן לבודדים והן לקבוצות, כמו"כ מחלקת

5
1
4
3
2

האירועים של שרי טורס מארגנת קבוצות משפחתיות בשבתות, חגי ישראל, שבתות-חתן, שבת בר מצווה, ועוד.

סוד ההצלחה של 'שרי טורס ונופש' הוא ההפנמה שהמטייל הדתי מחפש טיולים ואטרקציות המותאמות לאופיו ולצרכיו, כל זאת בלי לוותר על מחירים סבירים ורמת שירות גבוהה. אי לכך 'שרי טורס' חרתה על דגלה את נושא האמינות והשירות ללקוחות כערך עליון, ואכן אלפי הלקוחות המרוצים והחוזרים מהווים הוכחה לצדקת הדרך.

לאחר עשרות שנות ותק וניסיון בתחום התיירות הגענו בהנהלת 'שרי טורס' למסקנא, כי למרות הנוחות והקלות להזמין חופשות באתרי האינטרנט, עם כל זאת כמעט כל הנופשים העידו שלתכנון חופשה של פעם בשנה, חשוב להם לקבל מענה אנושי, להתייעץ עם איש מקצוע שידע להציע חבילת נופש, אבל לא רק להציע, אלא גם לעמוד מאחורי המילה ולממש לכל אחד ואחד את חלומו, ולכן, לטובתכם העדפנו לסרבל קצת את מערכת ההזמנות, למרות שיקולי הנוחות של הזמנה אונליין, וזאת רק כדי לתת לכם מענה אישי ואנושי, מקצועי ומסור.

כל אנשי הצוות של 'שרי טורס' הנם אנשי מקצוע מסורים ומובילים בתחומם, שיענו לכל פונה על כל שאלה ויסייעו בהמלצות ובתיאומים לתכנון חופשה מושלמת על כל מרכיביה.

שרי טורס בנתיבים

4חברת הבת שלנו 'שרי טורס בנתיבים' נותנת מענה לכל מגוון ההסעות והטיולים ברחבי הארץ, יש לנו מגוון שירותים להציע לכם – אנו עומדים לרשותכם עם שירותי הסעות קבועים למוסדות חינוך ומקומות עבודה. בנוסף אנו מספקים שירותים מקיפים לטיולים, נופש, הסעות לאירועים, ימי עיון ופעילות תנועות נוער ברחבי בארץ. שירותי הסעה מלאים לשדה תעופה – נתב"ג או שדה דב, מסביב לשעון, עם טרנזיטים, ואן VIP

מחלקה מיוחדת ב'שרי טורס בנתיבים' מתמחה במיוחד בארגון ימי כיף וגיבוש – גם בחיק הטבע, אולמות, פארקים, מרחצאות וכל מקום שתחפצו. ובכל מה שתחפצו: טיולי ג'יפים, טרקטורונים, סנפלינג, רפטינג, טיסות בשמי הארץ, קיאקים ועוד.

ל'שרי טורס בנתיבים' הסכמים עם בתי הארחה ומתקני נופש בכל רחבי הארץ, ונוכל לארגן לכם טיול למשך יום שלם עם ארוחה או אפשרות לבחור טיול ליומיים או שלושה עם לינה.

 הניסיון הרב שנצבר במהלך השנים בארגון טיולים, נופשונים ואירועים בשילוב יכולות ארגון בתחום ההסעות מגדילים את יכולות המיקוח שלנו בפני ספקי השירותים השונים ובכך מאפשרים לנו להציע את חבילת השירות הטובה ביותר במחיר הטוב ביותר.

לסיכום: כל פעילויות שרי טורס מאופיינות בהקפדה על כשרות נאותה, אוירה דתית ורמת ביצוע גבוהה.